doktorski rad

Obavijest o javnoj obrani doktorskog rada

06/10/2017

Dana 16. listopada 2017. godine u 14.00 sati, u dvorani A 126, Fakulteta elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje, Ruđera Boškovića 32, 21000 Split, održat će se obrana doktorskog rada doktoranda poslijediplomskoga sveučilišnog studija “Istraživanje u edukaciji u području prirodnih i tehničkih znanosti”, usmjerenje kemija, mr. sc. Roka Vladušića.

Obrana doktorskog rada pod nazivom “Metodičko znanje o kemijskom vezivanju s naglaskom na jezična pitanja u Republici Hrvatskoj“, održat će se pred peteročlanim povjerenstvom u sastavu:

1. Izv.prof.dr.sc. Nenad Judaš, Prirodoslovno-matematički fakultet u Zagrebu, predsjednik
  2. Prof.dr.sc. Dean Ajduković, Filozofski fakultet u Zagrebu, član
  3. Prof.dr.sc. Silvija Markić, Ludwigsburg University of Education – Njemačka, članica
  4. Doc.dr.sc. Tonća Jukić, Filozofski fakultet u Splitu, članica
  5. Doc.dr.sc. Stjepan Orhanović, Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu, član

Pozivaju se svi zainteresirani da prisustvuju obrani.