dannastavnihbaza

Dan nastavnih baza Sveučilišta u Splitu

10/04/2018

Dan nastavnih baza Sveučilišta u Splitu održat će se u petak, 20. travnja, od 10 do 14 sati na Ekonomskom fakultetu, Cvite Fiskovića 5, tijekom kojeg će se studentima predstaviti brojni suradnici i partneri gospodarstvenici našeg Sveučilišta.
Posjetitelji će na taj način imati priliku bolje upoznati naše nastavne baze – ustanove, institute, tvrtke, koje će studentima nuditi stručne prakse. Ovdje se prvenstveno misli na praktični dio nastave, gdje mentori iz nastavnih baza prenose svoje znanje, iskustvo i vještine na studente našeg Sveučilišta i tako im pomažu da se teoretska znanja povežu s praksom.

Pronalaskom svoje studentske prakse i povezivanjem s poslodavcima, studentima se nude i druge prilike jer stručna praksa u nastavnoj bazi može otvoriti i mogućnost budućeg zaposlenja.

U okviru Dana nastavnih baza predavanje “A road map for University Students: How to launch a business from scratch as a university student” održat će turski poduzetnik Baybars Altuntaş u vremenu od 11 do 12 sati u dvorani D1 za sve studente zainteresirane za poduzetništvo.

Svečanost otvaranja Dana nastavnih baza održat će se u velikom amfiteatru Ekonomskog fakulteta, s početkom u 10 sati, kada će se, među ostalim, dodijeliti nagrade najboljim nastavnim bazama i studentima koji su se iskazali tijekom stručne prakse.

Dan nastavnih baza_plakat_v3-01