Sveučilišni studij

Preddiplomski studij

Početak studija se temelji na predaji osnovnog znanja neophodnog za daljni nastavak studiranja. Student će se na prvoj godini susretati sa osnovama matematike, osnovama računarstva i programiranja u jednostavnijim programskim jezicima. Studentu se pruža široko znanje iz temeljnih područja informatike i sposobnost apstraktnog mišljenja i rješavanja problema korištenjem informatičkih alata koji su dostatni za primjenu u različitim zanimanjima ili za nastavak studija. Posebnost programa kojeg nudimo očituje se kroz pažljivo odmjerenu mješavinu teorije i prakse te struke i odnosa prema ljudima.
BROJ UPISANIH STUDENATA KROZ GODINE

D2.4

ELABORAT O STUDIJSKOM PROGRAMU D-Informatika 2017/2018
ELABORAT O STUDIJSKOM PROGRAMU PD-Informatika 2017/2018
Opis kolegija s ishodima učenja – 2016.