Divna Krpan, studentica poslijediplomskoga sveučilišnog studija “Istraživanje u edukaciji u području prirodnih i tehničkih znanosti” usmjerenje Informatika, podnijela je prijavu za pokretanje postupka prihvaćanja teme doktorskog rada/javnog razgovora i  prijavila temu pod naslovom:
Poučavanje objektno orijentiranog programiranja metodom didaktičkog skrivanja

Fakultetsko vijeće Prirodoslovno-matematičkog fakulteta u Splitu na 139. sjednici, održanoj dana 28. veljače 2018. godine donijelo je odluku o imenovanju Povjerenstva za prihvaćanje teme doktorskog rada u sastavu:

1. prof. dr. sc. Andrina Granić, predsjednica (Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu)
  2. izv. prof. dr. sc. Krešimir Pavlina, član (Filozofski fakultet u Zagrebu)
  3. prof. dr. sc. Maja Štula, članica (Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u Splitu)
  4. doc. dr. sc. Stjepan Kovačević,  član (Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu)
  5. izv. prof. dr. sc. Saša Mladenović, član-mentor (Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu)
  6. izv. prof. dr. sc. Ivica Boljat, zamjenski član (Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu)

Izlaganje teme doktorskog rada/javni razgovor održati će se u srijedu, 16. svibnja 2018. godine s početkom u 15:30 sati u prostoriji B2-75 zgrade Prirodoslovno-matematičkog fakulteta u Splitu, Ruđera Boškovića 33.

Pozivaju se zainteresirani da prisustvuju obrani teme doktorskog rada/javnom razgovoru.