Monika Mladenović, studentica poslijediplomskoga sveučilišnog studija “Istraživanje u edukaciji u području prirodnih i tehničkih znanosti” usmjerenje Informatika, podnijela je prijavu za pokretanje  postupka prihvaćanja teme doktorskog rada/javnog razgovora i prijavila temu pod naslovom:
Poučavanje početnog programiranja oblikovanjem računalnih igara

Fakultetsko vijeće Prirodoslovno-matematičkog fakulteta u Splitu na 139. sjednici, održanoj dana 28. veljače 2018. godine donijelo je odluku o imenovanju Povjerenstva za prihvaćanje teme doktorskog rada u sastavu:

1. izv. prof. dr. sc. Krešimir Pavlina, predsjednik (Filozofski fakultet u Zagrebu)
  2. doc. dr. sc. Ani Grubišić, članica (Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu)
  3. doc. dr. sc. Antun Arbunić, član (Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu
  4. izv. prof. dr. sc. Ivica Boljat, član (Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu)
  5. prof. dr. sc. Marko Rosić, član-mentor (Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu)
  6. doc. dr. sc. Hrvoje Kalinić, zamjenski član (Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu)

Izlaganje teme doktorskog rada/javni razgovor održati će se u srijedu, 16. svibnja 2018. godine s početkom u 14:00 sati u prostoriji B2-75 zgrade Prirodoslovno-matematičkog fakulteta u Splitu, Ruđera Boškovića 33.

Pozivaju se zainteresirani da prisustvuju obrani teme doktorskog rada/javnom razgovoru.