Poziv na izbornu skupštinu ALUMNI PMF

Pozivamo Vas na Izbornu skupštinu udruge ALUMNI Prirodoslovno-matematičkog fakulteta, Split,
koja će se održati u srijedu 28.veljače 2018. godine u 17.00. sati u amfiteatru A1-1.

Više

Maturanti u gostima

U srijedu 21.02. Odjel za matematiku Prirodoslovno-matemtičkog fakulteta posjetili su maturanti splitskih gimnazija, III., IV i V., u pratnji profesorica Serdar, Pažanin, Babić i profesora Meić Sidića. Pročelnik Odjela za matematiku, prof. Nikola Koceić Bilan, maturante je proveo po zgradi Fakulteta i upoznao s prostorima Odjela za matematiku te su usput pogledali i izložbu Imaginary. Nakon toga je učenike kratko upoznao s programima studiranja matematike na splitskom PMF-a, kao i mogućnostima zaposlenja diplomiranih matematičara. Prezentacija je završila kratkim predavanjima asistenata o zanimljivim matematičkim temama iz kriptografije, teorije igara i matematičke analize. Učenici su se odazvali u velikom broju i s velikom matematičkom radoznalošću sudjelovali u posjeti.

[metaslider id=7334]Više

Rang lista kandidata za mobilnost osoblja u svrhu osposobljavanja/mobilnost osoblja u svrhu podučavanja u okviru Erasmus+ programa u ljetnom semestru akademske godine 2017./18.

Na temelju odredbi Erasmus+ Natječaja za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja u okviru programa Erasmus+ u ljetnom semestru akademske godine 2017./18., raspisanog 7.11.2017. od strane Sveučilišta u Splitu, Klasa: 605-01/17-01/0036, Ur.br.: 2181-202-01-04-17-0001, Povjerenstvo Prirodoslovno-matematičkog fakulteta u Splitu za rangiranje kandidata za mobilnost u okviru Erasmus+ programa donosi Više

Obavijest o obrani doktorske disertacije

Asistent na Fakultetu građevinarstva, arhitekture i geodezije, Sveučilišta u Splitu, i Student Zajedničkog sveučilišnog poslijediplomskog doktorskog studija matematike Sveučilišta u Osijeku, Rijeci, Splitu i Zagrebu Više
Starije novosti