Section title

Description

USTROJ FAKULTETA

Marin Aglić Čuvić Asistent (prvi izbor) kabinet B2-34 maragl@pmfst.hr
Ivana Anđelić Poslijedoktorand kabinet B2-10 ivana.andelic@pmfst.hr
Siniša Antonijević Izvanredni profesor kabinet B1-25 sinisa.antonijevic@pmfst.hr
Biljana Apostolska Docent kabinet B2-55 biljana.radja@pmfst.hr
Antun Arbunić Docent kabinet B1-34 antun.arbunic@pmfst.hr
Ivica Aviani Izvanredni profesor kabinet B3-23 ivica.aviani@pmfst.hr
Sanda Barkiđija Znanstveni novak – asistent kabinet B3-01 sanda.divanovic@pmfst.hr
Linda Bazina Asistent kabinet B2-09 linda.bazina@pmfst.hr
Nada Bezić Redoviti profesor (prvi izbor) kabinet B2-51 nada.bezic@pmfst.hr
Ante Bilušić Redoviti profesor (prvi izbor) kabinet B3-25 ante.bilusic@pmfst.hr
Ivana Bočina Izvanredni profesor kabinet B2-54 ivana.bocina@pmfst.hr
Ivica Boljat Izvanredni profesor kabinet B2-15 ivica.boljat@pmfst.hr
Željana Bonačić Lošić Izvanredni profesor kabinet B3-06 agicz@pmfst.hr
Vedran Boras Redoviti profesor (prvi izbor) kabinet B1-26 vedran.boras@pmfst.hr
Snježana Braić Docent kabinet B3-31 snjezana.braic@pmfst.hr
Viljemka Bučević Popović Docent kabinet B2-38 viljemka.bucevic@pmfst.hr
Andrijana Ćurković Viši asistent kabinet B3-64 andrijana@pmfst.hr
Tonći Dadić Viši predavač kabinet B2-16 tonci.dadic@pmfst.hr
Valerija Dunkić Izvanredni profesor kabinet B2-50 valerija.dunkic@pmfst.hr
Mile Dželalija Redoviti profesor u trajnom zvanju kabinet B3-07 mile.dzelalija@pmfst.hr
Goran Erceg Poslijedoktorand kabinet B3-62 goran.erceg@pmfst.hr
Željana Fredotović Asistent kabinet B2-29 zeljana.fredotovic@pmfst.hr
Endri Garafulić Docent kabinet B1-40 endri.garafulic@pmfst.hr
Anka Golemac Redoviti profesor (prvi izbor) kabinet B3-13 anka.golemac@pmfst.hr
Andrina Granić Redoviti profesor u trajnom zvanju kabinet B2-12 andrina.granic@pmfst.hr
Ani Grubišić Docent kabinet B2-30 ani.grubisic@pmfst.hr
Eldi Grubišić Pulišelić Izvanredni profesor kabinet B1-15 eldi.grubisic.puliselic@pmfst.hr
Mladen Hraste Docent kabinet B1-17 mladen.hraste@pmfst.hr
Nada Ilić Znanstveni novak – viši asistent kabinet B3-20 nada.ilic@pmfst.hr
Borka Jadrijević Izvanredni profesor kabinet B3-09 borka.jadrijevic@pmfst.hr
Ivan Jelić Asistent kabinet B3-60 ivan.jelic@pmfst.hr
Davor Juretić Profesor emeritus kabinet B3-08 davor.juretic@pmfst.hr
Hrvoje Kalinić Docent kabinet B2-32 hrvoje.kalinic@pmfst.hr
Juraj Kamenjarin Viši predavač kabinet B2-26 juraj.kamenjarin@pmfst.hr
Milica Klaričić Bakula Izvanredni profesor kabinet B3-28 milica@pmfst.hr
Nikola Koceić Bilan Izvanredni profesor kabinet B3-15 nikola.koceic.bilan@pmfst.hr
Darko Koračin Redoviti profesor (prvi izbor) kabinet B3-19 darko.koracin@pmfst.hr
Marko Kovač Docent marko.kovac@pmfst.hr
Stjepan Kovačević Docent kabinet 1-27 stjepan.kovacevic@pmfst.hr
Damir Kovačić Docent kabinet 3-08 damir.kovacic@pmfst.hr
Lucija Krce Asistent kabinet 3-23 lucija.krce@pmfst.hr
Saša Krešić Jurić Redoviti profesor (prvi izbor) kabinet 3-32 skresic@pmfst.hr
Divna Krpan Predavač kabinet 2-33 divna.krpan@pmfst.hr
Ana Laštre Viši asistent kabinet 3-65 ana.lastre@pmfst.hr
Bernarda Lovrinčević Docent kabinet 3-04 bernarda.lovrincevic@pmfst.hr
Ivica Ljubenkov Docent kabinet 2-07 ivica.ljubenkov@pmfst.hr
Joško Mandić Izvanredni profesor kabinet 3-10 josko.mandic@pmfst.hr
Nikola Marangunić Docent kabinet 1-16 nikola.marangunic@pmfst.hr
Ana Maravić Docent kabinet 2-56 ana.maravic@pmfst.hr
Tea Martinić Poslijedoktorand tea.martinic@pmfst.hr
Tomislav Matić Izvanredni profesor kabinet B1-28 tomislav.matic@pmfst.hr
Marko Matić Redoviti profesor u trajnom zvanju kabinet B3-11 marko.matic@pmfst.hr
Vlasta Matijević Redoviti profesor u trajnom zvanju kabinet B3-12 vlasta.matijevic@pmfst.hr
Monika Mladenović Asistent kabinet B2-72 monika.mladenovic@pmfst.hr
Saša Mladenović Docent kabinet B2-12 sasa.mladenovic@pmfst.hr
Jelena Nakić Poslijedoktorand kabinet B2-33 jelena.nakic@pmfst.hr
Renata Odžak Docent kabinet B2-37 renata.odzak@pmfst.hr
Ivana Mitar Poslijedoktorand kabinet B2-49 ivana.opacak@pmfst.hr
Stjepan Orhanović Docent kabinet B2-36 stjepan.orhanovic@pmfst.hr
Antonela Paladin Viši asistent kabinet B2-28 antonela.paladin@pmfst.hr
Maja Pavela Vrančić Redoviti profesor u trajnom zvanju kabinet B2-08 pavela@pmfst.hr
Dino Peran Asistent kabinet B3-60 dino.peran@pmfst.hr
Jurica Perić Docent kabinet B3-34 jurica.peric@pmfst.hr
Jelena Pleština Asistent kabinet B3-66 jelena.plestina@pmfst.hr
Vladimir Pleština Docent kabinet B1-14 vladimir.plestina@pmfst.hr
Jasna Puizina Redoviti profesor (prvi izbor) kabinet B2-60 jasna.puizina@pmfst.hr
Sanja Puljas Docent kabinet B2-25 sanja.puljas@pmfst.hr
Gordan Radobolja Docent kabinet B3-29 gordan.radobolja@pmfst.hr
Marko Rosić Redoviti profesor u trajnom zvanju kabinet B2-14 marko.rosic@pmfst.hr
Mirko Ruščić Docent kabinet B2-27 mirko.ruscic@pmfst.hr
Mirko Ruščić Docent kabinet B2-27 mirko.ruscic@pmfst.hr
Željka Sanader Poslijedoktorand kabinet B3-58 zeljka.sanader@pmfst.hr
Mirjana Skočibušić Izvanredni profesor kabinet B2-57 mirjana.skocibusic@pmfst.hr
Franjo Sokolić Redoviti profesor (prvi izbor) kabinet B3-26 franjo.sokolic@pmfst.hr
Barbara Soldo Poslijedoktorand kabinet B2-41 barbara.soldo@pmfst.hr
Petar Stipanović Znanstveni novak – viši asistent kabinet B3-03 petar.stipanovic@pmfst.hr
Ivica Šamanić Docent kabinet B2-29 ivica.samanic@pmfst.hr
Mate Šantić Redoviti profesor (prvi izbor) kabinet B2-53 mate.santic@pmfst.hr
Matilda Šprung Viši asistent kabinet B2-39 matilda.sprung@pmfst.hr
Hrvoje Turić Predavač kabinet B1-13 hrvoje.turic@pmfst.hr
Ivo Ugrina Docent ivo.ugrina@pmfst.hr
Roko Vladušić Viši predavač kabinet B2-11 roko.vladusic@pmfst.hr
Tanja Vojković Poslijedoktorand kabinet B3-61 tanja.vojkovic@pmfst.hr
Leandra Vranješ Markić Redoviti profesor (prvi izbor) kabinet B3-05 leandra@pmfst.hr
Tanja Vučičić Izvanredni profesor kabinet B3-14 tanja.vucicic@pmfst.hr
Damir Vukičević Redoviti profesor (prvi izbor) kabinet B3-33 damir.vukicevic@pmfst.hr
Elma Vuko Docent kabinet B2-52 elma.vuko@pmfst.hr
Nenad Vuletić Viši asistent kabinet B2-09 nenad.vuletic@pmfst.hr
Ivana Weber Poslijedoktorand kabinet B3-21 ivana.weber@pmfst.hr
Goran Zaharija Znanstveni novak – asistent kabinet B2-34 goran.zaharija@pmfst.hr
Larisa Zoranić Docent kabinet B2-24 larisa.zoranic@pmfst.hr
Željka Zorić Predavač kabinet B3-30 zeljka.zoric@pmfst.hr
Branko Žitko Docent kabinet B2-31 branko.zitko@pmfst.hr
Paško Županović Redoviti profesor (prvi izbor) kabinet B3-27 pasko.zupanovic@pmfst.hr
http://www.pmfst.unist.hr/odjel-za-biologiju/wp-content/uploads/sites/3/2015/05/jpuizina.jpg
Jasna Puizina
Dekanica
http://www.pmfst.unist.hr/odjel-za-politehniku/wp-content/uploads/sites/7/2016/09/V_Plestina.png
Vladimir Pleština
Prodekan za nastavu
http://www.pmfst.unist.hr/odjel-za-kemiju/wp-content/uploads/sites/5/2015/02/Renata-Odžak.png
Renata Odžak
Prodekanica za poslovanje
http://www.pmfst.unist.hr/wp-content/uploads/2015/02/agrubisic.jpg
Ani Grubišić
Prodekanica za znanost
http://www.pmfst.unist.hr/wp-content/uploads/2015/01/amarovic.jpg
Ana Marović
Tajnica fakulteta
http://www.pmfst.unist.hr/wp-content/uploads/2015/01/agorski.jpg
Ana Gorski
Voditelj kadrovskih i poslova javne nabave
http://www.pmfst.unist.hr/wp-content/uploads/2015/01/amikelic.jpg
Anita Mikelić
Voditelj ureda za znanstveno-istraživačke projekte, međunarodnu suradnju
http://www.pmfst.unist.hr/wp-content/uploads/2015/01/imatijevic.jpg
Ivanka Matijević
Tajnica dekana i daktilograf
http://www.pmfst.unist.hr/wp-content/uploads/2015/01/mgolem.jpg
Milenka Golem
Tajnik dekana-protokol
http://www.pmfst.unist.hr/wp-content/uploads/2015/01/amarovic.jpg
Ana Marović
Tajnica fakulteta
http://www.pmfst.unist.hr/wp-content/uploads/2016/12/DSC_5492-1-za-web-2.jpg
Mara Maretić
Voditelj službe za poslijediplomske studije, cjeloživotno obrazovanje i mobilnost studenata
http://www.pmfst.unist.hr/wp-content/uploads/2015/01/logo-user-bg3.png
Ana Čagalj
Stručni suradnik za opće i kadrovske poslove
http://www.pmfst.unist.hr/wp-content/uploads/2015/01/abacic.jpg
Ana Bačić
Voditelj računovodstva
http://www.pmfst.unist.hr/wp-content/uploads/2015/01/logo-user-bg3.png
Bojana Lalić
Referent
http://www.pmfst.unist.hr/wp-content/uploads/2015/01/ntaslak.jpg
Natali Taslak
Referent
http://www.pmfst.unist.hr/wp-content/uploads/2015/01/logo-user-bg3.png
Anđelka Žižić
Referent
http://www.pmfst.unist.hr/wp-content/uploads/2015/01/logo-user-bg3.png
Vinka Ružić
Voditelj studentske službe
http://www.pmfst.unist.hr/wp-content/uploads/2015/01/logo-user-bg3.png
Inga Medvidović
Referant
http://www.pmfst.unist.hr/wp-content/uploads/2015/01/logo-user-bg3.png
Doris Knego
Voditelj računskog centra
http://www.pmfst.unist.hr/wp-content/uploads/2015/01/logo-user-bg3.png
Ivica Andrun
Djelatnik
http://www.pmfst.unist.hr/wp-content/uploads/2015/01/logo-user-bg3.png
Siniša Stankov
Djelatnik
http://www.pmfst.unist.hr/wp-content/uploads/2015/01/logo-user-bg3.png
Ivana Ljubić
Voditeljica knjižnice
http://www.pmfst.unist.hr/wp-content/uploads/2015/01/logo-user-bg3.png
Vlasta Ugrinović
Pomoćni knjižničar
http://www.pmfst.unist.hr/wp-content/uploads/2016/06/nikola_marangunic-1.jpg
Nikola Marangunić
Voditelj odbora
http://www.pmfst.unist.hr/wp-content/uploads/2015/01/logo-user-bg3.png
Jurica Perić
Član
http://www.pmfst.unist.hr/wp-content/uploads/2015/01/logo-user-bg3.png
Branko Žitko
Član
http://www.pmfst.unist.hr/wp-content/uploads/2015/01/logo-user-bg3.png
Ivica Ljubenkov
Član
http://www.pmfst.unist.hr/wp-content/uploads/2015/01/logo-user-bg3.png
Ana Maravić
Član
http://www.pmfst.unist.hr/wp-content/uploads/2015/01/logo-user-bg3.png
Endri Garafulić
Član
http://www.pmfst.unist.hr/wp-content/uploads/2015/01/logo-user-bg3.png
Bernarda Lovrinčević
Član
http://www.pmfst.unist.hr/wp-content/uploads/2015/01/amikelic.jpg
Anita Mikelić
Član
http://www.pmfst.unist.hr/wp-content/uploads/2015/01/logo-user-bg3.png
Doris Crnčević
Član
http://www.pmfst.unist.hr/wp-content/uploads/2015/01/logo-user-bg3.png
Paško Županović
http://www.pmfst.unist.hr/wp-content/uploads/2015/01/logo-user-bg3.png
Marko Matić
http://www.pmfst.unist.hr/wp-content/uploads/2015/01/logo-user-bg3.png
Franjo Sokolić
Predsjednik
http://www.pmfst.unist.hr/wp-content/uploads/2015/01/logo-user-bg3.png
Viljemka Bučević - Popović
http://www.pmfst.unist.hr/wp-content/uploads/2015/01/logo-user-bg3.png
Kristina Ćubić
http://www.pmfst.unist.hr/wp-content/uploads/2015/01/logo-user-bg3.png
Eldi Grubišić Pulišelić
Član
http://www.pmfst.unist.hr/wp-content/uploads/2015/01/logo-user-bg3.png
Franjo Sokolić
Predsjednik
http://www.pmfst.unist.hr/wp-content/uploads/2015/01/smladenovic.jpg
Saša Mladenović
http://www.pmfst.unist.hr/wp-content/uploads/2015/01/logo-user-bg3.png
Mate Šantić
Zamjenik
http://www.pmfst.unist.hr/wp-content/uploads/2015/01/logo-user-bg3.png
Nenad Vuletić
Zamjenik
http://www.pmfst.unist.hr/wp-content/uploads/2015/01/logo-user-bg3.png
Hrvoje Turić
Zamjenik