Section title

Description

USTROJ FAKULTETA

Marin Aglić Čuvić Asistent (prvi izbor) kabinet B2-34, tel: 021/619-232 maragl@pmfst.hr Osobna stranica
Ivana Anđelić Poslijedoktorand kabinet B2-10, tel: 021/619-242 ivana.andelic@pmfst.hr Osobna stranica
Siniša Antonijević Izvanredni profesor kabinet B1-25, tel: 021/619-312 sinisa.antonijevic@pmfst.hr Osobna stranica
Biljana Apostolska Docent kabinet B2-55, tel: 021/619-262 biljana.radja@pmfst.hr Osobna stranica
Antun Arbunić Docent kabinet B1-34, tel: 021/619-219 antun.arbunic@pmfst.hr Osobna stranica
Ivica Aviani Izvanredni profesor kabinet B3-23, tel: 021/619-225 ivica.aviani@pmfst.hr Osobna stranica
Sanda Barkiđija Znanstveni novak – asistent kabinet B3-01B, tel: 021/619-325 sanda.divanovic@pmfst.hr Osobna stranica
Linda Bazina Asistent kabinet B2-09, tel: 021/619-246 linda.bazina@pmfst.hr Osobna stranica
Nada Bezić Redoviti profesor (prvi izbor) kabinet B2-51, tel: 021/619-261 nada.bezic@pmfst.hr Osobna stranica
Ante Bilušić Redoviti profesor (prvi izbor) kabinet B3-25, tel: 021/619-295 ante.bilusic@pmfst.hr Osobna stranica
Ivana Bočina Izvanredni profesor kabinet B2-54, tel: 021/619-266 ivana.bocina@pmfst.hr Osobna stranica
Ivica Boljat Izvanredni profesor kabinet B2-15, tel: 021/619-268 ivica.boljat@pmfst.hr Osobna stranica
Željana Bonačić Lošić Izvanredni profesor kabinet B3-06, tel: 021/619-275 agicz@pmfst.hr Osobna stranica
Vedran Boras Redoviti profesor (prvi izbor) kabinet B1-26, tel: 021/619-289 vedran.boras@pmfst.hr Osobna stranica
Snježana Braić Docent kabinet B3-31, tel: 021/619-240 snjezana.braic@pmfst.hr Osobna stranica
Viljemka Bučević Popović Docent kabinet B2-38, tel: 021/619-254 viljemka.bucevic@pmfst.hr Osobna stranica
Andrijana Ćurković Viši asistent kabinet B3-64, tel: 021/619-263 andrijana@pmfst.hr Osobna stranica
Tonći Dadić Viši predavač kabinet B2-16, tel: 021/619-272 tonci.dadic@pmfst.hr Osobna stranica
Valerija Dunkić Izvanredni profesor kabinet B2-50, tel: 021/619-296 valerija.dunkic@pmfst.hr Osobna stranica
Mile Dželalija Redoviti profesor u trajnom zvanju kabinet B3-07, tel: 021/619-276 mile.dzelalija@pmfst.hr Osobna stranica
Goran Erceg Poslijedoktorand kabinet B3-62, tel: 021/619-216 goran.erceg@pmfst.hr Osobna stranica
Željana Fredotović Asistent kabinet B2-29, tel: 021/619-290 zeljana.fredotovic@pmfst.hr Osobna stranica
Endri Garafulić Docent kabinet B1-40, tel: 021/619-220 endri.garafulic@pmfst.hr Osobna stranica
Anka Golemac Redoviti profesor (prvi izbor) kabinet B3-13, tel: 021/619-241 anka.golemac@pmfst.hr Osobna stranica
Andrina Granić Redoviti profesor u trajnom zvanju kabinet B2-12, tel: 021/619-285 andrina.granic@pmfst.hr Osobna stranica
Ani Grubišić Docent kabinet B2-30, tel: 021/619-287 ani.grubisic@pmfst.hr Osobna stranica
Eldi Grubišić Pulišelić Izvanredni profesor kabinet B1-15, tel: 021/619-316 eldi.grubisic.puliselic@pmfst.hr Osobna stranica
Mladen Hraste Docent kabinet B1-17, tel: 021/619-320 mladen.hraste@pmfst.hr Osobna stranica
Nada Ilić Znanstveni novak – viši asistent kabinet B3-20, tel: 021/619-230 nada.ilic@pmfst.hr Osobna stranica
Borka Jadrijević Izvanredni profesor kabinet B3-09, tel: 021/619-251 borka.jadrijevic@pmfst.hr Osobna stranica
Ivan Jelić Asistent kabinet B3-60, tel: 021/619-231 ivan.jelic@pmfst.hr Osobna stranica
Davor Juretić Profesor emeritus kabinet B3-08, tel: 021/619-233 davor.juretic@pmfst.hr Osobna stranica
Hrvoje Kalinić Docent kabinet B2-32, tel: 021/619-270 hrvoje.kalinic@pmfst.hr Osobna stranica
Juraj Kamenjarin Viši predavač kabinet B2-26, tel: 021/619-274 juraj.kamenjarin@pmfst.hr Osobna stranica
Milica Klaričić Bakula Izvanredni profesor kabinet B3-28, tel: 021/619-264 milica@pmfst.hr Osobna stranica
Nikola Koceić Bilan Izvanredni profesor kabinet B3-15, tel: 021/619-265 nikola.koceic.bilan@pmfst.hr Osobna stranica
Darko Koračin Redoviti profesor (prvi izbor) kabinet B3-19, tel: 021/619-238 darko.koracin@pmfst.hr Osobna stranica
Marko Kovač Docent kabinet B3-02, tel: 021/619-280 marko.kovac@pmfst.hr Osobna stranica
Stjepan Kovačević Docent kabinet B1-27, tel: 021/619-313 stjepan.kovacevic@pmfst.hrOsobna stranica
Damir Kovačić Docent kabinet B3-08, tel: 021/619-233 damir.kovacic@pmfst.hr Osobna stranica
Lucija Krce Asistent kabinet B3-23, tel: 021/619-225 lucija.krce@pmfst.hr Osobna stranica
Saša Krešić Jurić Redoviti profesor (prvi izbor) kabinet B3-32, tel: 021/619-228 skresic@pmfst.hr Osobna stranica
Divna Krpan Predavač kabinet B2-33, tel: 021/619-284 divna.krpan@pmfst.hr Osobna stranica
Ana Laštre Viši asistent kabinet B3-65, tel: 021/619-249 ana.lastre@pmfst.hr Osobna stranica
Bernarda Lovrinčević Docent kabinet B3-04, tel: 021/619-245 bernarda.lovrincevic@pmfst.hr Osobna stranica
Ivica Ljubenkov Docent kabinet B2-07, tel: 021/619-291 ivica.ljubenkov@pmfst.hr Osobna stranica
Joško Mandić Izvanredni profesor kabinet B3-10, tel: 021/619-252 josko.mandic@pmfst.hr Osobna stranica
Nikola Marangunić Docent kabinet B1-16, tel: 021/619-317 nikola.marangunic@pmfst.hrOsobna stranica
Ana Maravić Docent kabinet B2-56, tel: 021/619-281 ana.maravic@pmfst.hr Osobna stranica
Tea Martinić Poslijedoktorand kabinet B3-67, tel: 021/619-294 tea.martinic@pmfst.hr Osobna stranica
Tomislav Matić Izvanredni profesor kabinet B1-28, tel: 021/619-314 tomislav.matic@pmfst.hr Osobna stranica
Marko Matić Redoviti profesor u trajnom zvanju kabinet B3-11, tel: 021/619-229 marko.matic@pmfst.hr Osobna stranica
Vlasta Matijević Redoviti profesor u trajnom zvanju kabinet B3-12, tel: 021/619-255 vlasta.matijevic@pmfst.hr Osobna stranica
Monika Mladenović Asistent kabinet B2-72, tel: 021/619-247 monika.mladenovic@pmfst.hrOsobna stranica
Saša Mladenović Izvanredni profesor kabinet B2-12, tel: 021/619-253 sasa.mladenovic@pmfst.hr Osobna stranica
Jelena Nakić Poslijedoktorand kabinet B2-33, tel: 021/619-284 jelena.nakic@pmfst.hr Osobna stranica
Renata Odžak Docent kabinet B2-37, tel: 021/619-273 renata.odzak@pmfst.hr Osobna stranica
Ivana Mitar Poslijedoktorand kabinet B2-49, tel: 021/619-279 vi ivana.opacak@pmfst.hr Osobna stranica
Stjepan Orhanović Docent kabinet B2-36, tel: 021/619-286 stjepan.orhanovic@pmfst.hrOsobna stranica
Antonela Paladin Viši asistent kabinet B2-28, tel: 021/619-299 antonela.paladin@pmfst.hr Osobna stranica
Maja Pavela Vrančić Redoviti profesor u trajnom zvanju kabinet B2-08, tel: 021/619-283 pavela@pmfst.hr Osobna stranica
Dino Peran Asistent kabinet B3-60, tel: 021/619-231 dino.peran@pmfst.hr Osobna stranica
Jurica Perić Docent kabinet B3-34, tel: 021/619-235 jurica.peric@pmfst.hr Osobna stranica
Jelena Pleština Asistent kabinet B3-66, tel: 021/619-239 jelena.plestina@pmfst.hr Osobna stranica
Vladimir Pleština Docent kabinet B1-14, tel: 021/619-315 vladimir.plestina@pmfst.hr Osobna stranica
Jasna Puizina Redoviti profesor (prvi izbor) kabinet B2-60, tel: 021/619-260 jasna.puizina@pmfst.hr Osobna stranica
Sanja Puljas Docent kabinet B2-25, tel: 021/619-298 sanja.puljas@pmfst.hr Osobna stranica
Gordan Radobolja Docent kabinet B3-29, tel: 021/619-259 gordan.radobolja@pmfst.hr Osobna stranica
Marko Rosić Redoviti profesor u trajnom zvanju kabinet B2-14, tel: 021/619-250 marko.rosic@pmfst.hr Osobna stranica
Mirko Ruščić Docent kabinet B2-27, tel: 021/619-278 mirko.ruscic@pmfst.hr Osobna stranica
Željka Sanader Poslijedoktorand kabinet B3-58, tel: 021/619-269 zeljka.sanader@pmfst.hr Osobna stranica
Mirjana Skočibušić Izvanredni profesor kabinet B2-57, tel: 021/619-292 mirjana.skocibusic@pmfst.hr Osobna stranica
Franjo Sokolić Redoviti profesor (prvi izbor) kabinet B3-26, tel: 021/619-237 franjo.sokolic@pmfst.hr Osobna stranica
Barbara Soldo Poslijedoktorand kabinet B2-41, tel: 021/619-282 barbara.soldo@pmfst.hr Osobna stranica
Petar Stipanović Znanstveni novak – viši asistent kabinet B3-03, tel: 021/619-234 petar.stipanovic@pmfst.hr Osobna stranica
Ivica Šamanić Docent kabinet B2-29, tel: 021/619-290 ivica.samanic@pmfst.hr Osobna stranica
Mate Šantić Redoviti profesor (prvi izbor) kabinet B2-53, tel: 021/619-244 mate.santic@pmfst.hr Osobna stranica
Matilda Šprung Viši asistent kabinet B2-39, tel: 021/619-311 matilda.sprung@pmfst.hr Osobna stranica
Hrvoje Turić Predavač kabinet B1-13, tel: 021/619-321 hrvoje.turic@pmfst.hr Osobna stranica
Ivo Ugrina Docent kabinet B3-66, tel: 021/619-297 ivo.ugrina@pmfst.hr Osobna stranica
Roko Vladušić Viši predavač kabinet B2-11, tel: 021/619-288 roko.vladusic@pmfst.hr Osobna stranica
Tanja Vojković Poslijedoktorand kabinet B3-61, tel: 021/619-239 tanja.vojkovic@pmfst.hr Osobna stranica
Leandra Vranješ Markić Redoviti profesor (prvi izbor) kabinet B3-05, tel: 021/619-243 leandra@pmfst.hr Osobna stranica
Tanja Vučičić Izvanredni profesor kabinet B3-14, tel: 021/619-236 tanja.vucicic@pmfst.hr Osobna stranica
Damir Vukičević Redoviti profesor (prvi izbor) kabinet B3-33, tel: 021/619-256 damir.vukicevic@pmfst.hr Osobna stranica
Elma Vuko Docent kabinet B2-52, tel: 021/619-277 elma.vuko@pmfst.hr Osobna stranica
Nenad Vuletić Viši asistent kabinet B2-09, tel: 021/619-246 nenad.vuletic@pmfst.hr Osobna stranica
Ivana Weber Poslijedoktorand kabinet B3-21, tel: 021/619-226 ivana.weber@pmfst.hr Osobna stranica
Larisa Zoranić Docent kabinet B2-24, tel: 021/619-221 larisa.zoranic@pmfst.hr Osobna stranica
Željka Zorić Predavač kabinet B3-30, tel: 021/619-218 zeljka.zoric@pmfst.hr Osobna stranica
Branko Žitko Docent kabinet B2-31, tel: 021/619-268 branko.zitko@pmfst.hr Osobna stranica
Paško Županović Redoviti profesor (prvi izbor) kabinet B3-27, tel: 021/619-257 pasko.zupanovic@pmfst.hr Osobna stranica
Jasna Puizina Dekanica kabinet B2-60, tel: 021/619-260 jasna.puizina@pmfst.hr Osobna stranica
Vladimir Pleština Prodekan za nastavu kabinet B1-14, tel: 021/619-315 vladimir.plestina@pmfst.hr Osobna stranica
Renata Odžak Prodekanica za poslovanje kabinet B2-37, tel: 021/619-273 renata.odzak@pmfst.hr Osobna stranica
Ani Grubišić Docent kabinet B2-30, tel: 021/619-287 ani.grubisic@pmfst.hr Osobna stranica
Ana Marović Tajnica fakulteta kabinet B1-30, tel: 021/619-201 ana.marovic@pmfst.hr Osobna stranica
Milenka Golem Tajnik dekana-protokol kabinet B1-31, tel: 021/619-203 milenka.golem@pmfst.hr Osobna stranica
Ivana Matijević Tajnica dekana i daktilograf kabinet B1-32, tel: 021/619-202 ivana.matijevic@pmfst.hr Osobna stranica
Mara Maretić Voditelj službe za poslijediplomske studije, cjeloživotno obrazovanje i mobilnost studenata kabinet B1-35, tel: 021/619-209 mara.maretic@pmfst.hr Osobna stranica
Anita Mikelić Voditelj ureda za znanstveno-istraživačke projekte, međunarodnu suradnju kabinet B1-39, tel: 021/619-205 anita.mikelic@pmfst.hr Osobna stranica
Ana Gorski Voditelj kadrovskih i poslova javne nabave kabinet B1-29, tel: 021/619-203 ana.gorski@pmfst.hr Osobna stranica
Ana Čagalj Stručni suradnik za opće i kadrovske poslove kabinet B1-29, tel: 021/619-324 ana.cagalj@pmfst.hr Osobna stranica
Ana Marović Tajnica fakulteta kabinet B1-30, tel: 021/619-201 ana.marovic@pmfst.hr Osobna stranica
Ana Bačić Voditelj računovodstva kabinet B1-36, tel: 021/619-206 ana.bacic@pmfst.hr Osobna stranica
Bojana Lalić Referent kabinet B1-37, tel:021/619-208 bojana.lalic@pmfst.hr Osobna stranica
Natali Taslak Referent kabinet B1-37, tel:021/619-207 natali.taslak@pmfst.hr Osobna stranica
Anđelka Žižić Referent (studijske grupe Biologija i Kemija; Nutricionizam; Matematika; Fizika) kabinet B0-03, tel:021/619-210 andelka.zizic@pmfst.hr Osobna stranica
Inga Medvidović Referent (studijske grupe Informatika; Informatika i Tehnika; Matematika i Informatika; Matematika i Fizika) kabinet B0-04, tel:021/619-224 inga.medvidovic@pmfst.hr Osobna stranica
Vinka Ružić Voditelj studentske službe kabinet B0-02, tel:021/619-248 vinka.ruzic@pmfst.hr Osobna stranica
Doris Knego Voditelj računskog centra kabinet B3-51, tel:021/619-212 doris.knego@pmfst.hr Osobna stranica
Ivica Andrun Djelatnik kabinet B3-50, tel:021/619-213 ivica.andrun@pmfst.hr Osobna stranica
Ivana Ljubić Voditeljica knjižnice kabinet B1-09, tel:021/619-215 ivana.ljubic@pmfst.hr Osobna stranica
Vlasta Ugrinović Pomoćni knjižničar kabinet B1-10, tel:021/619-214 vlasta.ugrinovic@pmfst.hr Osobna stranica
Nikola Marangunić Voditelj odbora kabinet B1-16, tel: 021/619-317 nikola.marangunic@pmfst.hr Osobna stranica
Jurica Perić Član kabinet B3-34, tel: 021/619-235 jurica.peric@pmfst.hr Osobna stranica
Branko Žitko Član kabinet B2-31, tel: 021/619-268 branko.zitko@pmfst.hr Osobna stranica
Ivica Ljubenkov Član kabinet B2-07, tel: 021/619-291 ivica.ljubenkov@pmfst.hr Osobna stranica
Ana Maravić Član kabinet B2-56, tel: 021/619-281 ana.maravic@pmfst.hr Osobna stranica
Endri Garafulić Član kabinet B1-40, tel: 021/619-220 endri.garafulic@pmfst.hr Osobna stranica
Bernarda Lovrinčević Član kabinet B3-04, tel: 021/619-245 bernarda.lovrincevic@pmfst.hr Osobna stranica
Anita Mikelić Član kabinet B1-39, tel: 021/619-205 anita.mikelic@pmfst.hr Osobna stranica
Doris Crnčević Član student-dcrncevic@pmfst.hr Osobna stranica
Paško Županović kabinet B3-27, tel: 021/619-257 pasko.zupanovic@pmfst.hr Osobna stranica
Marko Matić kabinet B3-11, tel: 021/619-229 marko.matic@pmfst.hr Osobna stranica
Franjo Sokolić Predsjednik kabinet B3-26, tel: 021/619-237 franjo.sokolic@pmfst.hr Osobna stranica
Viljemka Bučević Popović kabinet B2-38, tel: 021/619-254 viljemka.bucevic@pmfst.hr Osobna stranica
Kristina Ćubić kristina.cubic@pmfst.hr Osobna stranica
Eldi Grubišić Pulišelić Član kabinet B1-15, tel: 021/619-316 eldi@pmfst.hr Osobna stranica
Franjo Sokolić Predsjednik kabinet B3-26, tel: 021/619-237 franjo.sokolic@pmfst.hr Osobna stranica
Saša Mladenović kabinet B2-12, tel: 021/619-253 sasa.mladenovic@pmfst.hr Osobna stranica
Mate Šantić Zamjenik kabinet B2-53, tel: 021/619-244 mate.santic@pmfst.hr Osobna stranica
Nenad Vuletić Zamjenik kabinet B2-09, tel: 021/619-246 nenad.vuletic@pmfst.hr Osobna stranica
Hrvoje Turić Zamjenik kabinet B1-13, tel: 021/619-321 hrvoje.turic@pmfst.hr Osobna stranica