Krešimir Rakić, student poslijediplomskoga sveučilišnog studija “Istraživanje u edukaciji u području prirodnih i tehničkih znanosti” usmjerenje Informatika, podnio je prijavu za pokretanje postupka prihvaćanja teme doktorskog rada/javnog razgovora i  prijavio temu pod naslovom:

Model poučavanja agentske paradigme korištenjem simulacijskih okruženja

Fakultetsko vijeće Prirodoslovno-matematičkog fakulteta u Splitu na 139. sjednici, održanoj dana 28. veljače 2018. godine donijelo je odluku o imenovanju Povjerenstva za prihvaćanje teme doktorskog rada u sastavu:
1. prof. dr. sc. Vladan Papić, predsjednik (Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u Splitu)
2. prof. dr. sc. Andrina Granić, članica (Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu)
3. izv .prof. dr. sc. Tonćo Marušić, član (Fakultet prirodoslovno-matematičkih i odgojnih znanosti u Mostaru)
4. izv. prof. dr. sc. Ivica Boljat, član (Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu)
5. prof. dr. sc. Marko Rosić, član-mentor (Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu)
6. izv. prof. dr. sc. Saša Mladenović, zamjenski član (Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu)

Izlaganje teme doktorskog rada/javni razgovor održati će se u ponedjeljak, 2. srpnja 2018. godine s početkom u 12:30 sati u prostoriji B2-75 zgrade Prirodoslovno-matematičkog fakulteta u Splitu, Ruđera Boškovića 33.

Pozivaju se zainteresirani da prisustvuju obrani teme doktorskog rada/javnom razgovoru.

Datum objave: 20. lipnja 2018.