Nikolina Bubica, studentica poslijediplomskoga sveučilišnog studija “Istraživanje u edukaciji u području prirodnih i tehničkih znanosti” usmjerenje Informatika, podnijela je prijavu za pokretanje postupka prihvaćanja teme doktorskog rada/javnog razgovora i  prijavila temu pod naslovom:

Model vrednovanja računalnog razmišljanja temeljen na dokazu

Fakultetsko vijeće Prirodoslovno-matematičkog fakulteta u Splitu na 139. sjednici, održanoj dana 28. veljače 2018. godine donijelo je odluku o imenovanju Povjerenstva za prihvaćanje teme doktorskog rada u sastavu:

1. izv. prof. dr. sc. Saša Mladenović, predsjednik (Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu)
2. doc. dr. sc. Goranka Nogo, članica (Prirodoslovno-matematički fakultet u Zagrebu)
3. doc. dr. sc. Ani Grubišić, članica (Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu)
4. doc. dr. sc. Nikola Marangunić, član (Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu)
5. izv. prof. dr. sc. Ivica Boljat, član-mentor (Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu)
6. prof. dr. sc. Marko Rosić, zamjenski član (Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu)

Izlaganje teme doktorskog rada/javni razgovor održati će se u ponedjeljak, 2. srpnja 2018. godine s početkom u 11:00 sati u prostoriji B2-75 zgrade Prirodoslovno-matematičkog fakulteta u Splitu, Ruđera Boškovića 33.

Pozivaju se zainteresirani da prisustvuju obrani teme doktorskog rada/javnom razgovoru.

Datum objave: 20. lipnja 2018.