Članovi projektnog tima „Podatkovna znanost i inženjerstvo“ Tonći Dadić i Goran Zaharija su sudjelovali na radionici u organizaciji tvrke Oracle koja se održavala od 30.01 do 01.02.2020. u Varšavi, Poljska. Članovi tima su također imali sastanak sa predstavnicima Fakulteta elektronike i informacijskih tehnologija koji je dio Varšavskog Sveučilišta tehonologije (Faculty of Electronics and Information Technology of the Warsaw University of Technology). Na sastanku su članovi tima predstavili prijedlog studija „Podatkovna znanost i inženjerstvo“ na PMF-u te se pobliže upoznali sa „Data Science“ studijem koji se izvodi na Fakultetu u Varšavi. Domaćinima je također upućen poziv za posjetu Sveučilištu u Splitu i Prirodoslovno-matematičkom fakultetu sa ciljem razvijanja daljnje suradnje u sklopu ovog projekta.