U srijedu 13. siječnja 2020. g., s početkom u 13 sati, putem online prezentacije biti će predstavljene dosadašnje aktivnosti i rezultati projekta “Internacionalizacija diplomskih studijskih programa na Prirodoslovno-matematičkom fakultetu u Splitu” kojeg provodi Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu sa projektnim Partnerima.

Projekt je u sto postotnom iznosu financiran bespovratnim sredstvima Europskog socijalnog fonda u iznosu 1.780.928,91 kn i nalazi se u svojoj posljednjoj godini provedbe. Glavni cilj projekta je razvoj i provedba četiri diplomska studija na engleskom jeziku:
1. Astrofizika i fizika elementarnih čestica
2. Fizika okoliša
3. Molekularna biologija
4. Podatkovna znanost i inženjerstvo

Prezentacija je namijenjena svima zainteresiranima za temu projekta. Predviđeno trajanje prezentacije je do 45 minuta, uz mogućnost postavljanja pitanja na chatu tijekom prezentacije.
Svi zainteresirani za sudjelovanje se mogu prijaviti na email adresu amikelic@pmfst.hr.