U novoj akademskoj godini 2016./17. srijedom u 12.00. sati pokreće se serija predavanja na različite teme, koje mogu biti zanimljive djelatnicima i studentima PMF-a. Prvo takvo predavanje pod naslovom ‘Zašto nam je važan ALUMNI PMF-a?’ održat će se, u srijedu 9. 11. 2016. u amfiteatru 3F-A1-1., u 12.00. sati.

ALUMNI PMFST udruga je bivših studenata i prijatelja Prirodoslovno – matematičkog fakulteta u Splitu. Predsjednik udruge, Damir Pavlinović, mag. phys. i tajnica dr.sc. Tanja Vojković predstaviti će dosadašnji rad naše Udruge te primjere dobre prakse na drugim splitskim fakultetima zainteresiranim djelatnicima i studentima PMF-a. Dekanica PMF-a, prof. dr.sc. Jasna Puizina, ukazat će na važnost održavanja kontakata s bivšim studentima i brojne mogućnosti koje mogu proizići iz takvih aktivnosti. Predviđena je rasprava i planiranje daljnjih aktivnosti.