U srijedu 7. prosinca u 12.00. sati u amfiteatru A1-1 održat će se treći fakultetski seminar Prirodoslovno-matematičkog fakulteta, posvećen studiranju i statusu studenata na PMF-u. Predviđen je razgovor studenata s predstavnicima sadašnje i bivše uprave Fakulteta: dekanice prof. dr. sc. Jasne Puizina, prof. dr. sc. Ante Bilušića, te prodekana za nastavu doc. dr. sc. Vladimira Pleštine i doc. dr. sc. Saše Mladenovića, a očekuje se i prisutnost pročelnika Odjela. Pozivaju se studentski predstavnici i studenti da se uključe u razgovor u što većem broju. Na ovom fakultetskom seminaru želimo čuti mišljenja studenata, kritike i prijedloge te dati odgovore na vaša pitanja i objašnjenje nejasnoća ukoliko ih ima. Želimo da otvoreno ukažete na probleme s kojima ste se susreli u procesu studiranja te saslušati vaše prijedloge rješenja.