Studenti diplomskog studija Odjela za kemiju Prirodoslovno-matematičkog fakulteta u Splitu po prvi put organiziraju projekt “STUDENTI ZA BUDUĆE STUDENTE – pripreme za maturu iz kemije”, po uzoru na sličan projekt u organizaciji Fizikalnog društva-Split i studenata Odjela za fiziku PMF-a. Pripreme će se provoditi uživo na Prirodoslovno-matematičkom fakultetu u Splitu kroz mjesec travanj/svibanj te su za sve sudionike besplatne. Kroz pripreme će se obraditi teorijska osnova i zadaci nastavnih cjelina koje su usklađene s Ispitnim katalogom za državnu maturu iz Kemije. Unutar projekta provest će se ulazni i izlazni ispit.

Zbog što lakše organizacije molimo sve zainteresirane da popune sljedeću anketu. Rok za ispunjavanje je 17.3.

Za sva dodatna pitanja slobodno nam se obratite na pripreme.kemija.pmfst@gmail.com

PowerPoint Presentation