POSTUPAK PODNOŠENJA MOLBI ZA PROVJERU VJERODOSTOJNOSTI DIPLOMA

• Na obrascu, koji se može preuzeti na ovoj mrežnoj stranici, se navodi podnositelj molbe (naziv i adresa ustanove/poduzeća) te popis svih djelatnika za koje se traži potvrda autentičnosti diplome. Molbu može zatražiti i privatna osoba, ali samo za sebe.
  • Obrazac, zajedno s preslikama diploma za koje se traži provjera vjerodostojnosti, se šalje poštom na adresu Prirodoslovno-matematički fakultet, Ruđera Boškovića 33, Split

ili skenirano na e-mail dekanat@pmfst.hr

• U roku od 15 dana od zaprimanja molbe PMF će na adresu podnositelja molbe, preporučenom poštom, poslati skupnu potvrdu za sve osobe navedene u obrascu.

Popis akademskih i tručnih naziva

Zahtjev za provjeru vjerodostojnosti isprave