Na Prirodoslovno-matematičkom fakultetu u Splitu za sve korisnike AAI@EduHr korisničkog imena dostupna je bežična mreža Eduroam.

Za nove korisnike EDUROAM-a

1. preuzmite na svoj uređaj eduroam installer sa poveznice: https://cat.eduroam.org
    (na android uređajima preuzmite na Trgovina Play aplikaciju : CAT eduroam)
  2. U aplikaciji izaberite profil za svoju ustanovu (Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu).
  3. Preuzmite konfiguraciju za svoj uređaj
  4. Instalirajte aplikaciju i povežite se na eduroam sa svojim aai identitetom i lozinkom.
  5. U slučaju da instalacija CAT javlja grešku, pokušajte sa aplikacijom na Trgovina (Google) Play: geteduroam (prethodno obrišite wifi profil eduroam)

Za korisnike koji su već koristili EDUROAM i ne mogu se više spojiti na mrežu preporuka je izbrisati stare postavke i ponoviti postupak instalacije s eduroam installerom.

U slučaju tehničkih poteškoća, obratite se u Služba za informatičku podršku |

| Doris Knego, podsrka@pmfst.hr | Upute za spajanje na eduroam |