Javna obrana teme doktorskog rada studenta Zajedničkog sveučilišnog poslijediplomskog doktorskog studija matematike Sveučilišta u Osijeku, Rijeci, Splitu i Zagrebu

DOMAGOJA JELIĆA

pod naslovom

Dinamika na hiperprostoru jednodimenzionalnih kontinuuma, (On dynamics on the hyperspace of continua in dimension one)

uz predloženog mentora prof.dr.hab. Piotr Oprocha, Faculty of Applied Mathematics of AGH University of Science and Technology, održati će se u petak, 12. travnja 2024. u 12.00 sati na Prirodoslovno-matematičkom fakultetu u Splitu, u predavaonici B3-37 te online aplikacijom Zoom pred članovima imenovanog Stručnog povjerenstva za obranu teme u sastavu:
1. doc.dr. sc. Ivančica Mirošević, Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u Splitu, predsjednica
2. prof. dr. sc. Nikola Koceić-Bilan, Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu, član
3. prof. dr. sc.Zvonko Iljazović, Prirodoslovno-matematički fakultet u Zagrebu, Matematički odsjek, član