Naslov predavanja:                       Oracle Labs
Tema:                                              Razvojne aktivnosti vezane uz Graal VM i mogućnosti studentskog stažiranja u Oracle Labs istraživačkim centrima.

Dan i vrijeme održavanja:           petak, 6. studenoga 2020, s početkom u 13:00 po srednjoeuropskom vremenu (CEST, UTC+1)
Trajanje predavanja:                    60′

Predavači:                                      Aleksandar Prokopec i Boris Spasojević

Poveznica za uključivanje:           https://oracle.zoom.us/j/93739363180?pwd=QStpS1RTM3RyRWFsS0ZQTmtHU1lyQT09

Zaporka/Passcode:                       L8pE+G+U

Ciljana skupina za ovo predavanje su studenti studija računarstva i informatike koje zanimaju/privlače tehnologije poput virtualnih strojeva i programskih prevoditelja, te programiranje u Javi i drugim popularnim jezicima, kao što su JavaScript, Python, C++ i Ruby.

Studentima će biti predstavljene mogućnosti stažiranja (internship) u Oracle Lab istraživačkom centru u Zurichu, u Švicarskoj i na nekoliko drugih lokacija, kao i postupak prijave zainteresiranih kandidata.