SVEUČILIŠTE U SPLITU

PRIRODOSLOVNO MATEMATIČKI FAKULTET

raspisuje

NATJEČAJ

1. za izbor jednog suradnika u naslovno suradničko zvanje asistenta za znanstveno područje tehničkih znanosti, polje elektrotehnika (bez zasnivanja radnog odnosa)

Uvjeti:
– završen dodiplomski ili diplomski sveučilišni studij informatike i tehnike ili elektrotehnike
Dodatni kriteriji:

• sudjelovanje u znanstveno-istraživačkom radu
  • metodičke vještine
  1. za izbor jednog suradnika u naslovno suradničko zvanje asistenta za znanstveno područje društvenih znanosti, polje sociologija (bez zasnivanja radnog odnosa)

Uvjeti:
– završen diplomski sveučilišni studij sociologije
Dodatni kriteriji:

• sudjelovanje u znanstveno-istraživačkom radu
  • metodičke vještine

Pristupnici koji se javljaju na natječaj moraju, pored uvjeta navedenih u natječaju, ispunjavati i opće uvjete propisane Zakonom o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju (NN 123/03, 198/03, 105/04, 174/04, 2/07-Odluka USRH, 46/07, 45/09, 63/11, 94/13, 139/13, 101/14-Odluka USRH, 60/15, 131/17).
Pristupnici uz potpisanu prijavu na natječaj prilažu: životopis, presliku diplome o završenom studiju, rješenje o priznavanju inozemne visokoškolske kvalifikacije za pristupnike koji su kvalifikaciju stekli u inozemstvu, prijepis ocjena s prosjekom, dokaz o državljanstvu te dokaz o ispunjenju dodatnih kriterija.
Podnošenjem prijave na natječaj, pristupnici su izričito suglasni da PMF kao voditelj zbirke osobnih podataka može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno odredbama Zakona o zaštiti osobnih podataka.
Na natječaj mogu ravnopravno sudjelovati pristupnici obaju spolova.
Prijave se dostavljaju  u roku od 30 dana od objave natječaja, na adresu: Sveučilište u Splitu, Prirodoslovno-matematički fakultet, Ruđera Boškovića 33, 21 000 Split.
Nepravovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati niti će se podnositelji nepotpunih prijava pozivati na dopunu prijave.
O rezultatima natječaja pristupnici će biti obaviješteni u zakonskom roku.