SVEUČILIŠTE U SPLITU

PRIRODOSLOVNO-MATEMATIČKI FAKULTET

raspisuje

NATJEČAJ

za upis na program Dopunskog pedagoško-psihološko-didaktičko-metodičkog obrazovanja u akademskoj godini 2023./2024.

Pravo upisa imaju osobe koje, prema odredbama Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi, osim pedagoških kompetencija, ispunjavanju ostale uvjete za rad  u osnovnim i srednjim školama.

Uvjeti za upis:

• završen odgovarajući sveučilišni diplomski nenastavnički studij ili četverogodišnji  sveučilišni dodiplomski nenastavnički studij;
  • završen odgovarajući sveučilišni prijediplomski studij ili stručni studij na kojem se stječe najmanje 180 ECTS bodova.

Uz prijavu (obrazac na web-u) prilaže se:

• životopis
  • preslika domovnice
  • preslika rodnog lista
  • preslika svjedodžbe/diplome (pristupnici koji su odgovarajući studij završili u inozemstvu prilažu i rješenje o priznavanju inozemne visokoškolske kvalifikacije)

Program traje dva semestra (60 ECTS bodova). Školarina u iznosu od 1.061,78 EUR-a i  upisnina u iznosu 33,18 EUR-a uplaćuju  se jednokratno na IBAN: HR612407000 1100580549, poziv na broj: 00-6615113-21000. Dokaz o uplati  dostavlja se prilikom upisa.

Prijave s dokumentacijom dostavljaju se isključivo preporučeno poštom do 30. siječnja 2024. godine na adresu: Sveučilište u Splitu, Prirodoslovno-matematički fakultet, Ruđera Boškovića 33, 21 000 Split,  uz naznaku „Natječaj za upis na Dopunsko pedagoško-psihološko-didaktičko-metodičko obrazovanje“.

Na Natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola. Riječi i pojmovni sklopovi koji se koriste u
Natječaju, a koji imaju rodno značenje, bez obzira jesu li korišteni u muškom ili ženskom
rodu, odnose se na jednak način na muški i ženski rod.

Podnošenjem prijave na natječaj, kandidati su izričito suglasni da Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu, kao voditelj zbirke osobnih podataka može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno odredbama Zakona o zaštiti osobnih podataka.