U četvrtak, 22. srpnja 2021. godine s početkom u 11:00 sati u Vijećnici (B1-11) Prirodoslovno-matematičkog fakulteta  u Splitu, Ruđera Boškovića 33, održat će se obrana doktorskog rada doktorandice poslijediplomskoga sveučilišnog studija “Istraživanje u edukaciji u području prirodnih i tehničkih znanosti”, usmjerenje Kemija, Snježane Smerdel.
Obrana doktorskog rada pod naslovom “Implementacija strategije predučenja u srednjoškolskoj nastavi kemije, održat će se pred peteročlanim povjerenstvom u sastavu:

1. prof. emerita dr. sc. Maja Pavela-Vrančić, Prirodoslovno-matematički fakultet Sveučilišta u Splitu, Republika Hrvatska – predsjednica
  2. prof. dr. sc. Dragica Trivić, Hemijski fakultet Univerziteta u Beogradu, Republika Srbija – članica
  3. izv. prof. dr. sc. Ani Grubišić, Prirodoslovno-matematički fakultet Sveučilišta u Splitu, Republika Hrvatska – članica
  4. izv. prof. dr. sc. Stjepan Orhanović, Prirodoslovno-matematički fakultet Sveučilišta u Splitu, Republika Hrvatska – član
  5. doc. dr. sc. Nikola Marangunić, Prirodoslovno-matematički fakultet Sveučilišta u Splitu, Republika Hrvatska – član

Mentorica:  prof. emerita dr. sc. Meliha Zejnilagić-Hajrić, Prirodno-matematički fakultet Univerziteta u Sarajevu, Bosna i Hercegovina.

Pozivaju se svi zainteresirani da prisustvuju online obrani na linku.