U ponedjeljak, 24. veljače 2020. godine s početkom u 15:30 sati u Vijećnici (B1-11) Prirodoslovno-matematičkog fakulteta u Splitu, Ruđera Boškovića 33, održat će se obrana doktorskog rada doktorandice poslijediplomskoga sveučilišnog studija “Istraživanje u edukaciji u području prirodnih i tehničkih znanosti”, usmjerenje Informatika, Divne Krpan.
Obrana doktorskog rada pod naslovom “ Poučavanje objektno orijentiranog programiranja metodom didaktičkog skrivanja“, održat će se pred peteročlanim povjerenstvom u sastavu:
1. prof. dr. sc. Andrina Granić, Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu, predsjednica
2. prof. dr. sc. Maja Štula, Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u Splitu, članica
3. doc. dr. sc. Goranka Nogo, Prirodoslovno-matematički fakultet u Zagrebu, članica
4. izv. prof. dr. sc. Krešimir Pavlina, Filozofski fakultet u Zagrebu, član
5. doc. dr. sc. Nikola Marangunić, Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu, član

Mentor: izv. prof. dr. sc. Saša Mladenović, Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu.

Pozivaju se svi zainteresirani da prisustvuju obrani.

Datum objave: 14. veljače 2020.