U ponedjeljak, 15. srpnja 2019. godine s početkom u 11:00 sati u Vijećnici (B1-11) Prirodoslovno-matematičkog fakulteta  u Splitu, Ruđera Boškovića 33, održat će se obrana doktorskog rada doktorandice poslijediplomskoga sveučilišnog studija “Istraživanje u edukaciji u području prirodnih i tehničkih znanosti”, usmjerenje Informatika, Monike Mladenović.
Obrana doktorskog rada pod naslovom “Poučavanje početnog programiranja oblikovanjem računalnih igara, održat će se pred peteročlanim povjerenstvom u sastavu:

1. izv. prof. dr. sc. Krešimir Pavlina, Filozofski fakultet u Zagrebu – predsjednik
  2. izv. prof. dr. sc. Ivica Boljat, Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu – član
  3. doc. dr. sc. Nikola Marangunić, Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu – član
  4. izv. prof. dr. sc. Branko Žitko, Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu – član
  5. doc. dr. sc. Hrvoje Kalinić, Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu – član

Mentor:  prof. dr. sc. Marko Rosić, Prirodoslovno-matematički fakultet  u Splitu.

Pozivaju se svi zainteresirani da prisustvuju obrani.

Datum objave: 8. srpnja 2019.