OBAVIJEST O NASTUPNOM PREDAVANJU

Marko Jevtić održat će nastupno predavanje za izbor u naslovno nastavno zvanje predavač, za znanstveno područje tehničkih znanosti, polje računarstvo, koje će se održati dana 09. prosinca 2021. godine, s početkom u 09:15 sati, u predavaonici B1-23, na Prirodoslovno-matematičkom fakultetu u Splitu, Ruđera Boškovića 33.

Tema nastupnog predavanja je

Baze podataka u znanstvenom programiranju

Predavanje će se održati u prisutnosti studenata i nastavnika Prirodoslovno-matematičkog fakulteta u Splitu te Stručnog povjerenstva u sastavu:

1. izv.prof. dr. sc. Saša Mladenović, Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu
  2. izv.prof. dr. sc. Branko Žitko, Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu
  3. dr.sc. Igor Nazor, Sveučilište u Splitu, Sveučilišni odjel za stručne studije

Dekan:
prof.dr.sc. Nikola Koceić-Bilan