Darko Suman, student doktorskoga studija “Istraživanje u edukaciji u području prirodnih i tehničkih znanosti” usmjerenje Tehnika, podnio je prijavu za pokretanje postupka prihvaćanja teme doktorskog rada/javnog razgovora i  prijavio temu pod naslovom:

„Utjecaj računalnog oblikovanja u nastavi tehničkog crtanja na prostorne sposobnosti učenika osnovne škole“

Fakultetsko vijeće Prirodoslovno-matematičkog fakulteta u Splitu na 18. sjednici u akademskoj godini 2025./2026. donijelo je odluku o imenovanju Povjerenstva za prihvaćanje teme doktorskog rada u sastavu:

  1. izv. prof. dr. sc. Damir Purković, Sveučilište u Rijeci, Tehnički fakultet, predsjednik Povjerenstva
  2. prof. dr. sc. Mateja Ploj Virtič, University of Maribor, Faculty of Natural Sciences and Mathematics, članica
  3. izv. prof. dr. sc. Stjepan Kovačević, Sveučilište u Splitu, Prirodoslovno-matematički fakultet, član
  4. doc. dr. sc. Anna Alajbeg, Sveučilište u Splitu, Prirodoslovno-matematički fakultet, članica
  5. izv. prof. dr. sc. Nikola Marangunić, Sveučilište u Splitu, Prirodoslovno-matematički fakultet, član

 

Izlaganje teme doktorskog rada/javni razgovor će se održati u petak, 19. lipnja 2026. godine u 9,00 sati u Vijećnici Fakulteta B1-11, Ruđera Boškovića 33, Split.

Pozivaju se zainteresirani da prisustvuju online obrani teme doktorskog rada/javnom razgovoru na poveznici:Obrana teme doktorskog rada Darko Suman | Sastanak-Pridružite se | Microsoft Teams

Start typing and press Enter to search