Marija Gaurina, studentica doktorskoga studija “Istraživanje u edukaciji u području prirodnih i tehničkih znanosti” usmjerenje Fizika, podnijela je prijavu za pokretanje postupka prihvaćanja teme doktorskog rada/javnog razgovora i  prijavila temu pod naslovom:

Utjecaj uvođenja igrifikacije u srednjoškolsku fiziku

Fakultetsko vijeće Prirodoslovno-matematičkog fakulteta u Splitu na 31. sjednici u akademskoj godini 2023./2024., održanoj dana 20. ožujka 2024. godine donijelo je odluku o imenovanju Povjerenstva za prihvaćanje teme doktorskog rada u sastavu:

1. doc. dr. sc. Ivana Weber, Prirodoslovno matematički fakultet Split, Republika Hrvatska (predsjednica Povjerenstva)
  2. doc. dr. sc. Anna Alajbeg, Prirodoslovno matematički fakultet Split, Republika Hrvatska (članica)
  3. doc. dr. sc. Katarina Susman, Sveučilište u Ljubljani, Pedagoški fakultet, Republika Slovenija (članica)
  4. doc. dr. sc. Saša Dolenc, Sveučilište u Ljubljani, Pedagoški fakultet, Republika Slovenija (članica)
  5. izv. prof. dr. sc. Jerneja Pavlin, Sveučilište u Ljubljani, Pedagoški fakultet, Republika Slovenija (članica)
  6. izv. prof. dr. sc. Žarko Kovač, Prirodoslovno matematički fakultet Split, Republika Hrvatska (zamjenski član)

Izlaganje teme doktorskog rada/javni razgovor će se održati u utorak 2. travnja 2024. godine u 9:00 sati u Vijećnici Fakulteta B1-11, Ruđera Boškovića 33, Split.

Pozivaju se zainteresirani da prisustvuju online obrani teme doktorskog rada/javnom razgovoru na poveznicu: https://meet.google.com/gmu-ejtq-nin