Marijana Zaninović, studentica poslijediplomskoga sveučilišnog studija “Istraživanje u edukaciji u području prirodnih i tehničkih znanosti” usmjerenje Kemija, podnijela je prijavu za pokretanje postupka prihvaćanja teme doktorskog rada/javnog razgovora i prijavila temu pod naslovom: Uloga strategije aktivnog modeliranja u procesu usvajanja i razumijevanja sadržaja organske kemije kod srednjoškolskih učenika.

Fakultetsko vijeće Prirodoslovno-matematičkog fakulteta u Splitu na sjednici održanoj dana 27. listopada 2021. godine donijelo je odluku o imenovanju Povjerenstva za prihvaćanje teme doktorskog rada u sastavu:
1. dr. sc. Maja Pavela-Vrančić, prof. emerita, Prirodoslovno-matematički fakultet Sveučilišta u Splitu, Republika Hrvatska – predsjednica
2. izv. prof. dr. sc. Stjepan Orhanović, Prirodoslovno-matematički fakultet Sveučilišta u Splitu, Republika Hrvatska – član
3. doc. dr. sc. Nikola Marangunić, Prirodoslovno-matematički fakultet Sveučilišta u Splitu, Republika Hrvatska – član
4. izv. prof. dr. sc. Draginja Mrvoš-Sermek, Prirodoslovno-matematički fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Republika Hrvatska – članica
5. dr. sc. Meliha Zejnilagić-Hajrić, prof. emerita, Prirodno-matematički fakultet Univerziteta u Sarajevu, Bosna i Hercegovina – članica (mentorica)

Izlaganje teme doktorskog rada/javni razgovor održati će se u petak, 12. studenoga 2021. godine s početkom u 11:00 sati u Vijećnici Fakulteta B1-11, Ruđera Boškovića 33, Split.

Pozivaju se zainteresirani da prisustvuju online obrani teme doktorskog rada/javnom razgovoru putem MS Teams: poveznica