Marina Balažinec, studentica doktorskog studija “Istraživanje u edukaciji u području prirodnih i tehničkih znanosti” usmjerenje Biologija, podnijela je prijavu za pokretanje postupka prihvaćanja teme doktorskog rada / javnog razgovora i  prijavila temu pod naslovom:
Kolaboracija učenika tijekom istraživačkog učenja o tlu na nastavi Prirode.

Fakultetsko vijeće Prirodoslovno-matematičkog fakulteta u Splitu na 8. sjednici u akademskoj godini 2022./2023., održanoj dana 15. ožujka 2023. godine, donijelo je odluku o imenovanju članova Povjerenstva za prihvaćanje teme doktorskog rada u sastavu:

1. izv. prof. dr. sc. Mirko Ruščić, Prirodoslovno-matematički fakultet Sveučilišta u Splitu, Republika Hrvatska –  predsjednik
  2. izv. prof. dr. sc. Irena Labak, Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, Republika Hrvatska – članica
  3. prof. dr. sc. Ivana Bočina, Prirodoslovno-matematički fakultet Sveučilišta u Splitu, Republika Hrvatska  –  članica
  4. doc. dr. sc. Anna Alajbeg, Prirodoslovno-matematički fakultet Sveučilišta u Splitu, Republika Hrvatska  –  članica
  5. prof. dr. sc. Ines Radanović, Prirodoslovno-matematički fakultet Sveučilišta u Zagrebu – članica (mentorica)
  6. izv. prof. dr. sc. Mirela Sertić Perić, Prirodoslovno-matematički fakultet Sveučilišta u Zagrebu  (zamjenski član)

Izlaganje teme doktorskog rada/javni razgovor održati će se u utorak, 25. travnja 2023. godine   s početkom u 13:15 sati u Vijećnici Fakulteta B1-11, Ruđera Boškovića 33, Split.

Pozivaju se zainteresirani da prisustvuju online obrani teme doktorskog rada/javnom razgovoru putem Microsoft Teams meeting poveznica:
Click here to join the meeting