Mia Ožić, studentica doktorskoga studija “Istraživanje u edukaciji u području prirodnih i tehničkih znanosti” usmjerenje Kemija, podnijela je prijavu za pokretanje postupka prihvaćanja teme doktorskog rada/javnog razgovora i  prijavila temu pod naslovom:

„Dijagnosticiranje pogrešnih poimanja učenika srednjih škola u području kiselina i baza“

Fakultetsko vijeće Prirodoslovno-matematičkog fakulteta u Splitu na 34. sjednici u akademskoj godini 2023./2024., održanoj dana 24. travnja 2024. godine donijelo je odluku o imenovanju Povjerenstva za prihvaćanje teme doktorskog rada u sastavu:

1. doc. dr. sc. Ivana Anđelić, Prirodoslovno-matematički fakultet, Sveučilište u Splitu (predsjednica Povjerenstva)
  2. prof. dr. sc. Dragica Trivić, Hemijski fakultet Univerziteta u Beogradu, Republika Srbija, članica
  3. doc. dr. sc. Nikola Marangunić , Prirodoslovno-matematički fakultet, Sveučilište u Splitu, član
  4. izv. prof. dr. sc.  Tonća Jukić, Filozofski fakultet, Sveučilište u Splitu, članica
  5. izv. prof. dr. sc. Stjepan Orhanović, Prirodoslovno-matematički fakultet, Sveučilište u Splitu, član
  6. prof. dr. sc. Silvija Markić, Ludwigsburg University of Education, Ludwigsburg, Njemačka (zamjenska članica).

Izlaganje teme doktorskog rada/javni razgovor će se održati u petak 24. svibnja 2024. godine u 10:00 sati u Vijećnici Fakulteta B1-11, Ruđera Boškovića 33, Split.

Pozivaju se zainteresirani da prisustvuju online obrani teme doktorskog rada/javnom razgovoru na poveznicI:

Obrana teme doktorskog rada Mia Ožić | Općenito | Microsoft Teams