Predrag Brođanac, student doktorskoga studija “Istraživanje u edukaciji u području prirodnih i tehničkih znanosti” usmjerenje Informatika, podnio je prijavu za pokretanje postupka prihvaćanja teme doktorskog rada/javnog razgovora i prijavio temu pod naslovom:

„Model poučavanja paralelnog programiranja za srednje škole tipa prirodoslovno-matematičke gimnazije“

Fakultetsko vijeće Prirodoslovno-matematičkog fakulteta u Splitu na 34. sjednici u akademskoj godini 2023./2024., održanoj dana 24. travnja 2024. godine donijelo je odluku o imenovanju Povjerenstva za prihvaćanje teme doktorskog rada u sastavu:

1. prof. dr. sc. Branko Žitko, Prirodoslovno-matematički fakultet Sveučilišta u Splitu, Hrvatska, predsjednik Povjerenstva
2. izv. prof. dr. sc. Ani Grubišić, Prirodoslovno-matematički fakultet Sveučilišta u Splitu, Hrvatska, članica
3. doc. dr. sc. Monika Mladenović, Prirodoslovno-matematički fakultet Sveučilišta u Splitu, Hrvatska, članica
4. doc. dr. sc. Divna Krpan, Prirodoslovno-matematički fakultet Sveučilišta u Splitu, Hrvatska, članica
5. doc. dr. sc. Krešimir Rakić Fakultet strojarstva, računarstva i elektrotehnike Sveučilišta u Mostaru, Bosna i Hercegovina, član

Izlaganje teme doktorskog rada/javni razgovor će se održati u petak 3. svibnja 2024. godine u 12:00 sati u Vijećnici Fakulteta B1-11, Ruđera Boškovića 33, Split.

Pozivaju se zainteresirani da prisustvuju online obrani teme doktorskog rada/javnom razgovoru na poveznicu: https://meet.google.com/bdh-xwzo-zwy