Snježana Smerdel, studentica poslijediplomskoga sveučilišnog studija “Istraživanje u edukaciji u području prirodnih i tehničkih znanosti” usmjerenje Kemija, podnijela je prijavu za pokretanje postupka prihvaćanja teme doktorskog rada/javnog razgovora i  prijavila temu pod naslovom:
Implementacija strategije predučenja u srednjoškolskoj nastavi kemije

Fakultetsko vijeće Prirodoslovno-matematičkog fakulteta u Splitu na 158. sjednici, održanoj dana 17. travnja 2019. godine donijelo je odluku o imenovanju Povjerenstva za prihvaćanje teme doktorskog rada u sastavu:

1. professor emerita Maja Pavela-Vrančić, Sveučilište u Splitu –  predsjednica
  2. doc. dr. sc. Ani Grubišić, Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu – članica
  3. doc. dr. sc. Stjepan Orhanović, Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu – član
  4. doc. dr. sc. Nikola Marangunić, Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu –  član
  5. prof. dr. sc. Meliha Zejnilagić-Hajrić, Prirodno-matematički fakultet Sarajevo – članica (mentorica)

Izlaganje teme doktorskog rada/javni razgovor održati će se u petak, 26. travnja 2019. godine s početkom u 13:00 sati u Vijećnici Fakulteta B1-11, Ruđera Boškovića 33, Split.

Pozivaju se zainteresirani da prisustvuju obrani teme doktorskog rada/javnom razgovoru.

Datum objave: 17. travnja 2019.