Žana Žanko, studentica poslijediplomskoga sveučilišnog studija “Istraživanje u edukaciji u području prirodnih i tehničkih znanosti” usmjerenje Informatika, podnijela je prijavu za pokretanje postupka prihvaćanja teme doktorskog rada/javnog razgovora i prijavila temu pod naslovom:
„Miskoncepcije i različiti pristupi poučavanju u uvodnoj nastavi programiranja“

Fakultetsko vijeće Prirodoslovno-matematičkog fakulteta u Splitu na 159. sjednici, održanoj dana 22. svibnja 2019. godine, donijelo je odluku o imenovanju Povjerenstva za prihvaćanje teme doktorskog rada u sastavu:
1. izv. prof. dr. sc. Saša Mladenović, Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu – predsjednik
2. doc. dr. sc. Ani Grubišić, Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu – članica
3. doc. dr. sc. Stjepan Kovačević, Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu – član
4. doc. dr. sc. Andrej Flogie, University of Maribor, Faculty of Natural Sciences and Mathematics – član
5. izv. prof. dr. sc. Ivica Boljat, Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu – član (mentor)

Izlaganje teme doktorskog rada/javni razgovor održati će se u četvrtak, 6. lipnja 2019. godine s početkom u 10:00 sati u prostoriji B2-75 zgrade Prirodoslovno-matematičkog fakulteta u Splitu, Ruđera Boškovića 33.

Pozivaju se zainteresirani da prisustvuju obrani teme doktorskog rada/javnom razgovoru.

Datum objave: 30. svibnja 2019.