U srijedu, 30. rujan 2020. godine s početkom u 10:00 sati u prostoriji  B2-75 Prirodoslovno-matematičkog fakulteta u Splitu, Ruđera Boškovića 33, održat će se obrana Istraživačkog seminara I studenta poslijediplomskoga sveučilišnog studija “Istraživanje u edukaciji u području prirodnih i tehničkih znanosti”, usmjerenje Informatika, Ivana Peraića.
Obrana Istraživačkog seminara I pod nazivom ” Nadzorne ploče analitike učenja“ održat će se pred tročlanim povjerenstvom u sastavu:

1. izv. prof. dr. sc. Branko Žitko, Sveučilište u Splitu, Prirodoslovno-matematički fakultet, predsjednik
  2. izv. prof. dr. sc. Ani Grubišić, Sveučilište u Splitu, Prirodoslovno-matematički fakultet, članica-mentorica
  3. doc. dr. sc. Monika Mladenović, Sveučilište u Splitu, Prirodoslovno-matematički fakultet, članica

Pozivaju se svi zainteresirani da prisustvuju online obrani na linku.

Datum objave: 22. rujna 2020.