U srijedu, 28. rujna 2022. godine s početkom u 11:00 sati u Vijećnici  (B1-11) Prirodoslovno-matematičkog fakulteta u Splitu, Ruđera Boškovića 33, održat će se obrana Istraživačkog seminara I studenta poslijediplomskoga sveučilišnog studija “Istraživanje u edukaciji u području prirodnih i tehničkih znanosti” usmjerenje Biologija, Antonija Vidovića.
Obrana Istraživačkog seminara I pod nazivom “Darovitost kao polisistematični fenomen s naglaskom na darovitost u prirodoslovlju“  održat će se pred tročlanim povjerenstvom u sastavu:

1. prof.dr.sc. Ivana Bočina,  Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu, predsjednica
  2. prof.dr.sc. Valerija Dunkić, Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu, članica
  3. izv.prof.dr.sc. Mirko Ruščić, Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu, član-mentor

Pozivaju se svi zainteresirani da prisustvuju obrani.

Microsoft Teams meeting

Join on your computer, mobile app or room device
Click here to join the meeting
Meeting ID: 363 332 045 586