U četvrtak, 21. rujna 2023. godine s početkom u 14:30 sati u Vijećnici (B1-11) Prirodoslovno-matematičkog fakulteta u Splitu, Ruđera Boškovića 33, održat će se obrana Istraživačkog seminara I studenta doktorskog studija “Istraživanje u edukaciji u području prirodnih i tehničkih znanosti” usmjerenje Informatika, Boška Lišnića.
Obrana Istraživačkog seminara I pod nazivom “Umjetna inteligencija u školskom obrazovanju“ održat će se pred povjerenstvom u sastavu:

1. doc. dr. sc. Divna Krpan, Prirodoslovno-matematički fakultet Sveučilišta u Splitu, Republika Hrvatska, predsjednica
2. doc. dr. sc. Ana Pongrac Pavlina, Filozofski fakultet, Sveučilište u Zagrebu, Republika Hrvatska, članica
3. prof. dr. sc. Saša Mladenović, Prirodoslovno-matematički fakultet Sveučilišta u Split, Republika Hrvatska, član-mentor
4. doc. dr. sc. Goran Zaharija, Prirodoslovno-matematički fakultet Sveučilišta u Split, Republika Hrvatska (zamjenski član)

Pozivaju se svi zainteresirani da prisustvuju online obrani na poveznici: https://shorturl.at/nXYZ1

Datum objave: 14. rujna 2023.