srijedu 10. travnja 2024. godine s početkom u 12:15 sati Vijećnici (B1-11) Prirodoslovno-matematičkog fakulteta  u Splitu, Ruđera Boškovića 33, Dorotea Vrbanović Lisac studentica doktorskog studija “Istraživanje u edukaciji u području prirodnih i tehničkih znanosti” usmjerenje Biologija  održat će obranu Istraživačkog seminara I

Obrana Istraživačkog seminara I pod nazivom “Utjecaj proširivanja znanja osnovnog učenja na bolje razumijevanje bioloških sadržaja“ održat će se pred povjerenstvom u sastavu:

1. prof. dr. sc. Mirko Ruščić, Prirodoslovno-matematički fakultet, Sveučilište u Splitu, Republika Hrvatska (predsjednik Povjerenstva)
2. doc. dr. sc. Anna Alajbeg, Prirodoslovno-matematički fakultet, Sveučilište u Splitu, Republika Hrvatska (članica)
3. prof. dr. sc. Ines Radanović, Prirodoslovno-matematički fakultet, Sveučilište u Zagrebu, Republika Hrvatska (članica)
4. izv. prof. dr. sc. Mirela Sertić-Perić, Prirodoslovno-matematički fakultet, Sveučilište u Zagrebu, Republika Hrvatska (zamjenska članica)

Obrani se može prisustvovati online na poveznici: :Istraživački seminar I Dorotea Vrbanović Lisac | Općenito | Microsoft Teams