U četvrtak, 21. rujna 2023. godine s početkom u 11:00 sati u Vijećnici (B1-11) Prirodoslovno-matematičkog fakulteta u Splitu, Ruđera Boškovića 33, održat će se obrana Istraživačkog seminara I studentice doktorskog studija “Istraživanje u edukaciji u području prirodnih i tehničkih znanosti” usmjerenje Matematika, Josipe Matotek.
Obrana Istraživačkog seminara I pod nazivom “Analiza normativnih i deskriptivnih osnovnih ideja funkcije i njezinih primjena“ održat će se pred povjerenstvom u sastavu:

1. doc. dr. sc. Tanja Vojković, Prirodoslovno-matematički fakultet Sveučilišta u Splitu, Republika Hrvatska, predsjednica
2. doc. dr. sc. Anna Alajbeg, Prirodoslovno-matematički fakultet Sveučilišta u Split, Republika Hrvatska, članica
3. izv. prof. dr. sc. Ljerka Jukić Matić, Fakultet primijenjene matematike i informatike, Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, Republika Hrvatska, članica-mentorica
4. doc. dr. sc. Snježana Braić, Prirodoslovno-matematički fakultet Sveučilišta u Split, Republika Hrvatska (zamjenski član)

Pozivaju se svi zainteresirani da prisustvuju online obrani na poveznici: https://meet.google.com/aia-gkxe-muv
Datum objave: 14. rujna 2023.