U četvrtak, 26. rujna 2019. godine s početkom u 9:00 sati u prostoriji  B2-75 Prirodoslovno-matematičkog fakulteta u Splitu, Ruđera Boškovića 33, održat će se obrana Istraživačkog seminara I studenta poslijediplomskoga sveučilišnog studija “Istraživanje u edukaciji u području prirodnih i tehničkih znanosti” usmjerenje Informatika, Marina Aglića Čuvića.
Obrana Istraživačkog seminara I pod nazivom “Pregled vizualizacija programa i dizajn dataflow vizualnog programskog jezika“ („A review of program visualizations and design of a visual dataflow language”) održat će se pred tročlanim povjerenstvom u sastavu:

1. izv. prof. dr. sc. Ivica Boljat, Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu – predsjednik
  2. izv. prof. dr. sc. Saša Mladenović, Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu – član-mentor
  3. izv. prof. dr. sc. Ani Grubišić,  Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu –  članica

Pozivaju se svi zainteresirani da prisustvuju obrani.

Datum objave: 19. rujna 2019.