U petak, 20. studenoga 2020. godine s početkom u 12:00 sati u Vijećnici (B1-11) Prirodoslovno-matematičkog fakulteta u Splitu, Ruđera Boškovića 33, održat će se obrana Istraživačkog seminara I studentice poslijediplomskoga sveučilišnog studija “Istraživanje u edukaciji u području prirodnih i tehničkih znanosti” usmjerenje Biologija, Melite Marinelli.
Obrana Istraživačkog seminara I pod nazivom “Metode poučavanja u nastavi biologije – poučavanje staničnog ciklusa“ („Teaching Methods in Biology Tuition – Teaching Cell Cycle“) održat će se pred tročlanim povjerenstvom u sastavu:

1. prof. dr. sc. Ivana Bočina, predsjednica, Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu
2. prof. dr. sc. Valerija Dunkić, članica, Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu
3. izv. prof. dr. sc. Mirko Ruščić, član-mentor, Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu

Pozivaju se svi zainteresirani da prisustvuju online obrani na linku.

Istraživački seminar I

Metode poučavanja u nastavi biologije – poučavanje staničnog ciklusa

Datum objave: 12. studenoga 2020.