U ponedjeljak, 30. rujna 2019. godine s početkom u 12:00 sati u prostoriji  B2-06 Prirodoslovno-matematičkog fakulteta u Splitu, Ruđera Boškovića 33, održat će se obrana Istraživačkog seminara I studentice poslijediplomskoga sveučilišnog studija “Istraživanje u edukaciji u području prirodnih i tehničkih znanosti” usmjerenje Kemija, Mirjane Mie Ožić.
Obrana Istraživačkog seminara I pod naslovom “ Pogrešna poimanja u nastavi kemije“ („Alternative conceptions in chemistry teaching”) održat će se pred tročlanim povjerenstvom u sastavu:

1. izv. prof. dr. sc. Ivica Ljubenkov, Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu –  predsjednik
  2. prof. emerita Maja Pavela-Vrančić, Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu –  članica
  3. doc. dr. sc. Stjepan Orhanović, Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu –  član  (mentor iz područja uže struke)

Pozivaju se svi zainteresirani da prisustvuju obrani.