U ponedjeljak, 25. listopada 2021. godine s početkom u 14:00 sati u Vijećnici (B1-11) Prirodoslovno-matematičkog fakulteta  u Splitu, Ruđera Boškovića 33, održat će se obrana Istraživačkog seminara I studentice poslijediplomskoga sveučilišnog studija “Istraživanje u edukaciji u području prirodnih i tehničkih znanosti” usmjerenje Biologija, mr. sc. Gabrijele Marin.
Obrana Istraživačkog seminara I pod nazivom “Diferencirani pristup poučavanju i vrednovanju s naglaskom na dimenzije Petofaktorskog modela osobina ličnosti u nastavi biologije“ održat će se pred tročlanim povjerenstvom u sastavu:

1. izv, prof. dr. sc. Mirko Ruščić,  Prirodoslovno-matematički fakultet Sveučilišta u Splitu, predsjednik
  2. izv. prof. dr. sc. Slavica Šimić Šašić, Sveučilište u Zadru, Odjel za izobrazbu učitelja i odgojitelja, Republika Hrvatska, članica
  3. prof. dr. sc. Ines Radanović,  Prirodoslovno-matematički fakultet Sveučilišta u Zagrebu,  članica-mentorica

Pozivaju se svi zainteresirani da prisustvuju online obrani na poveznici .