U četvrtak, 23. svibnja 2019. godine s početkom u 10:00 sati u prostoriji B2-75 Prirodoslovno-matematičkog fakulteta u Splitu, Ruđera Boškovića 33, održat će se obrana Istraživačkog seminara I studenta poslijediplomskoga sveučilišnog studija “Istraživanje u edukaciji u području prirodnih i tehničkih znanosti” usmjerenje Informatika, Predraga Brođanca.
Obrana Istraživačkog seminara I pod nazivom ” Paralelno programiranje za srednjoškolce – je li došlo vrijeme?“ održat će se pred tročlanim povjerenstvom u sastavu:
1. izv. prof. dr. sc. Saša Mladenović, predsjednik (Sveučilište u Splitu, Prirodoslovno-matematički fakultet)
2. izv. prof. dr. sc. Ivica Boljat, član-mentor (Sveučilište u Splitu, Prirodoslovno-matematički fakultet)
3. doc. dr. sc. Goranka Nogo, članica (Sveučilište u Zagrebu, Prirodoslovno-matematički fakultet)
Pozivaju se svi zainteresirani da prisustvuju obrani.

Datum objave: 15. svibnja 2019.