U petak, 15. rujna 2023. godine s početkom u 14:00 sati u Vijećnici (B1-11) Prirodoslovno-matematičkog fakulteta u Splitu, Ruđera Boškovića 33, održat će se obrana Istraživačkog seminara I studentice doktorskog studija “Istraživanje u edukaciji u području prirodnih i tehničkih znanosti” usmjerenje Fizika, Patricije Nikolaus.
Obrana Istraživačkog seminara I pod nazivom “Moderna fizika u razvoju darovitih učenika u 21. stoljeću“ održat će se pred povjerenstvom u sastavu:
1. izv. prof. dr. sc. Nataša Erceg, Fakultet za fiziku Sveučilišta u Rijeci, predsjednica
2. doc. dr. sc. Anna Alajbeg, Prirodoslovno-matematički fakultet Sveučilišta u Split, članica
3. prof. dr. sc. Mile Dželalija, Prirodoslovno-matematički fakultet Sveučilišta u Splitu, član-mentor
4. doc. dr. sc. Ivana Weber, Prirodoslovno-matematički fakultet Sveučilišta u Splitu (zamjenska članica)
Pozivaju se svi zainteresirani da prisustvuju online obrani na poveznici: https://meet.google.com/gyg-hdio-imi

Datum objave: 8. rujna 2023.