U utorak, 28. svibnja 2019. godine s početkom u 13:00 sati u prostoriji B2-23 Prirodoslovno-matematičkog fakulteta u Splitu, Ruđera Boškovića 33, održat će se obrana Istraživačkog seminara I studentice poslijediplomskog sveučilišnog studija “Istraživanje u edukaciji u području prirodnih i tehničkih znanosti” usmjerenje Biologija, Daniele Novoselić.
Obrana Istraživačkog seminara I pod nazivom “Primjena tiskanih i digitalnih udžbenika te računalnih tehnologija i novih medija u nastavi prirode i biologije“ održat će se pred tročlanim povjerenstvom u sastavu:
1. izv. prof. dr. sc. Mirko Ruščić, predsjednik (Sveučilište u Splitu, Prirodoslovno-matematički fakultet)
2. doc. dr. sc. Ani Grubišić, članica (Sveučilište u Splitu, Prirodoslovno-matematički fakultet)
3. izv. prof. dr. sc. Ines Radanović, članica-mentorica (Sveučilište u Zagrebu, Prirodoslovno-matematički fakultet)

Pozivaju se svi zainteresirani da prisustvuju obrani.

Datum objave: 15. svibnja 2019