U subotu, 19.06.2021 u organizaciji Studentskog zbora odigrano je prvo PMF natjecanje u odbojci na pijesku za sve studente i zaposlenike fakulteta. Natjecanje se pokazalo kao pun pogodak jer su se studenti mogli opustiti uz glazbu, uživati na plaži i uz to igrati odbojku. U ženskoj konkurenciji dominirale su Đana Rogulj i Dora Tolj, koje su osvojile prvo mjesto bez izgubljenog seta. U muškoj konkurenciji kapetan odbojkaške ekipe Ivan Jukić je zajedno sa Franom Maglicom bez izgubljenog seta nadmoćno osvojio prvo mjesto. Jedini predstavnik profesora, Mladen Hraste osvojio je treće mjesto. Najboljim ekipama uručene su nagrade: šalice i kape s logom PMF-a. Zahvaljujemo svima koji su sudjelovali i nadamo se da se vidimo sljedeće godine u još većem broju.

Konačni poredak

Studentice