Temeljem odredbi Pravilnika o Rektorovoj nagradi, Odluke o raspisivanju Natječaja te prijedloga Povjerenstva za dodjelu Rektorove nagrade, rektor Sveučilišta u Splitu prof. dr. sc. Dragan Ljutić donio je Odluku o dobitnicima Rektorove nagrade  u akademskoj godini 2019./2020., a za postignuća u akademskoj godini 2018./2019. i to za izvrsnost, za znanstveni ili umjetnički rad, zatim posebne Rektorove nagrade za izniman uspjeh u javnom nastupu, djelovanju, sudjelovanju i uspjehu na državnim i međunarodnim natjecanjima, kao i nagrade za studenta pojedinca/grupu studenata, koji uspješno izvršavaju svoje obveze i ostvare izniman uspjeh u javnom djelovanju i društveno korisnim aktivnostima na Sveučilištu i društvenoj zajednici.

Čestitamo svim dobitnicima Rektorove nagrade, a posebno nagrađenim studentima Prirodoslovno-matematičkog fakulteta:

1. Rektorova nagrada za izvrsnost:

Antonijo Buljan

Marina Baković

2. Posebna Rektorova nagrada za izniman uspjeh u javnom nastupu, djelovanju, sudjelovanju i uspjehu na državnim i međunarodnim natjecanjima

Danica Bajić, Iva Crnjac, Danijela Galić, Ena Ivić, Petra Salatić, Ema Topalović, Marko Vučemilo

Više informacija možete pronaći na linku: https://www.unist.hr/novosti/studentski-zivot/artmid/2422/articleid/13184/odluka-o-dobitnicima-rektorove-nagrade

Odluka se nalazi u prilogu obavijesti.