U srijedu 13. siječnja 2020. g., s početkom u 13 sati, putem online prezentacije biti će predstavljene dosadašnje aktivnosti i rezultati projekta “Internacionalizacija diplomskih studijskih programa na Prirodoslovno-matematičkom fakultetu u Splitu” kojeg provodi Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu sa projektnim Partnerima.

Projekt je u sto postotnom iznosu financiran bespovratnim sredstvima Europskog socijalnog fonda u iznosu 1.780.928,91 kn i nalazi se u svojoj posljednjoj godini provedbe. Glavni cilj projekta je razvoj i provedba četiri diplomska studija na engleskom jeziku:
• Astrofizika i fizika elementarnih čestica
• Fizika okoliša
• Molekularna biologija
• Podatkovna znanost i inženjerstvo

Prezentacija je namijenjena svima zainteresiranima za temu projekta. Predviđeno trajanje prezentacije je do 45 minuta, uz mogućnost postavljanja pitanja na chatu tijekom prezentacije.

Poveznica na prezentaciju: