Organizacijski odbor Vas sa zadovoljstvom poziva na obilježavanje odlaska u mirovinu doc. dr. sc. Selme Supek putem virtualnog događaja u okviru Biophysics Week 2021. Vidimo ovaj događaj kao priliku za prikazati ne samo istraživačka i akademska postignuća tijekom njezine karijere, već i za razmisliti o utjecaju koji je ostvarila na svoje studente i studentice koji rade sada u Hrvatskoj i u inozemstvu u nizu istraživačkih područja u biofizici.

Jezici skupa su engleski i hrvatski.
Skup će biti sniman.

Vrijeme događanja:  petak, 26. ožujka 2021., 19:00-20:30h

PROGRAM:
19h00 –19h05  Otvaranje skupa (doc. dr. sc. Ana Sušac)

Dio I:
19h05 – 19h20  Prof. Cheryl Aine (University of New Mexico, u mirovini): On working with Selma
19h20 – 19h35  prof. dr. sc. Sanja Tomić (Institut Ruđer Bošković): History of biophysics in Croatia
19h35 – 19h50  Prof. Risto J. Ilmoniemi (Aalto University): Functional Brain Imaging

Dio II:
19h50 – 20h25  Sjećanja studenata i studentica (moderira dr. sc. Aleksandar Mona Macko Puhek)
20h25 – 20h30  Zatvaranje skupa (izv. prof. dr. sc. Larisa Zoranić)

REGISTRACIJA NIJE POTREBNA