Drage studentice i studenti prve godine preddiplomskih studija PMF-a,
u petak, 22.9. održat će se prijem i uvodni sat na Fakultetu. Početak prijema je u 10h, a odvijat će se u amfiteatru A0-2 u prizemlju zgrade.
Prilika je to da doznate osnovne informacije o svojim studentskim pravima i obvezama, o ustroju Fakulteta i studijskih programa i o svim informatičkim sustavima koje ćete svakodnevno koristiti, kao i da upoznate pročelnike odjela odgovornih za vaše studijske programe te buduće kolegice i kolege.
Nakon pozdravnog govora Dekana fakulteta, prodekan za nastavu održat će vam kratku prezentaciju, a potom će vas pročelnici odjela provesti po učionicama i laboratorijima u kojima ćete pohađati nastavu i upoznati vas s rasporedom nastavničkih ureda.
Prije odlaska kući, u atriju Fakulteta, preuzet ćete svoje studentske iskaznice, tzv. „iksice“. Zbog svega navedenog poželjno je da prisustvujete prijemu u što je moguće većem broju.
Nastava za sve brucoše odvijat će se od ponedjeljka, 25.9. prema rasporedu koji će biti dostupan na mrežnim stranicama Fakulteta.
U ime svih nastavnika i zaposlenika PMF-a želimo vam dobrodošlicu i puno uspjeha u studiju!