Studenti diplomskih i preddiplomskih studija Odjela za fiziku Prirodoslovno-matematičkog fakulteta u Splitu (Ruđera Boškovića 33) organiziraju Pripreme za maturu iz fizike.
Pripreme će se održati u periodu od 07. ožujka do 18. travnja 2020. godine, u 18 termina. Predavanja se sastoje od dva dijela: teorijskog uvoda i rješavanja zadataka. Teorijskim uvodom će se obuhvatiti svi glavni pojmovi koje bi maturanti trebali znati prilikom polaganja mature, dok su zadaci prilagođeni zadacima sa prošlih državnih matura. Predavanja su podijeljena u petnaest (15) nastavnih cjelina i usklađena su sa Ispitnim katalogom za državnu maturu u školskoj godini 2019./2020. iz Fizike.
Sve nastavne cjeline će se izvoditi u dva termina, ujutro i popodne u trajanju od dva školska sata, kako bismo se prilagodili školskom rasporedu učenika koji će pohađati Pripreme.

Pripreme su za sve polaznike besplatne.

Za sva pitanja stojimo Vam na raspolaganju.

Obrazac za prijavu: bit.ly/pripreme_pmf
Kontakt: pripremepmfst@gmail.com